Úvodní strana > Podnikání a spolky > Dotace města > Ukončené projekty
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rekonstrukce přednádraží v Šumperku

Cílem projektu byla komplexní rekonstrukce přednádražního prostoru na ul. Jesenická vč. části ul.17.listopadu (po křižovatku s ulicí Jeremenkova). V prostoru přednádraží byly vybudovány nové parkovací plochy pro individuální automobilovou dopravu, taxislužbu, zpevněné plochy pro pěší a 2 autobusová stání. Rozdělením celé plochy před nádražní budovou zpevněnou plochou pro pěší, došlo ke zvýšení bezpečnosti pěších mezi přechodem pro chodce přes ul. Jesenickou a výpravní budovou ČD. Součásti rekonstrukce bylo také ozelenění přednádražního prostoru, veřejné osvětlení, dodávka a osazení autobusového přístřešku a mobiliáře (lavičky, odpadkové koše, stojany na kola a žardiniéry).

Logo ROP

 

Tento projekt je spolufinancován Evropskou Unií- Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu Střední Morava.

 

Termín zahájení fyzické realizace projektu: 01.07.2011

Termín ukončení realizace projektu: 31.12.2012

 

Celkové výdaje projektu: 10 989 264,46 Kč 

Celkové způsobilé výdaje:  10 292 424,12 Kč

Max. dotace z rozpočtu RR: 8 233 939,63 Kč

 

Regionální operační program - http://www.rr-strednimorava.cz/

orto otočení, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 3.11.2011 11:17:29 - aktualizováno 15.1.2013 15:21:45 | přečteno 2957x | hrachovina
load