Úvodní strana > Podnikání a spolky > Dotace města > Ukončené projekty
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Stavební úpravy v objektu společenského střediska Sever

Projekt řeší stavební úpravy objektu spol. střediska Sever na ul. Temenická 5 v Šumperku. Jedná se o veřejnou budovu, ve které jsou poskytovány pouze veřejné a sociální služby pouze neziskovými organizacemi.

Na základě doporučení energetického auditu bude provedeno zmenšení oken a následné dozdění vzniklých otvorů, zateplení stávajícího obvodového pláště budovy, provedení přiteplení střechy, výměna otvorových výplní a zateplení podlahy vystupující nad venkovní prostor.

Po realizaci těchto opatření dosáhne hodnota průměrného součinitele prostupu tepla po zateplení 0,35 W/m2. V důsledku realizace projektu dojde k podstatnému snížení spotřeby energie na vytápění a dále ke snížení emisí CO2 a dalších látek do ovzduší.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou Unií - Fondem soudržnosti a Státním fondem životního prostředí ČR v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Logo Operační program živ.prostředí

Termín realizace projektu: 16. 6. 2014 - 15. 9. 2015

Celkové výdaje projektu: 7 287 968 Kč
Způsobilé výdaje projektu: 3 052 676 Kč
Max. dotace: 2 747 408,40 Kč

Řídící orgán: Ministerstvo životního prostředí ČR, www.mzp.cz
Zprostředkující subjekt: Státní fond životního prostředí ČR, 
www.sfzp.cz
Operační program Životní prostředí - 
www.opzp.cz.

Vytvořeno 1.10.2014 10:51:47 | přečteno 989x | hrachovina
load