Úvodní strana > Podnikání a spolky > Dotace města > Ukončené projekty
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rozšíření a zkvalitnění služeb pro seniory a osoby se zdravotním postižením v Šumperku

Cílem projektu je zvýšit kvalitu poskytovaných sociálních služeb ve městě Šumperku, zajistit dostupnost těchto služeb co nejširšímu spektru potřebných osob a přispět tak ke zvýšení kvality života specifikovaných cílových skupin, i jejich rodinných příslušníků. Projekt je naplánován tak, aby výrazně modernizoval, zkvalitnil a rozšířil již poskytované sociální služby (denní stacionář, sociálně aktivizační služby pro seniory a osoby se zdravotním postižením, soc. poradenství - půjčovna kompenzačních pomůcek), a to v komplexním přístupu, který zahrnuje:
a) stavební  úpravy dvou objektů, kde jsou sociální služby poskytovány (gen. Svobody 68 a Bohdíkovská 24, Šumperk)
b) nákup nového technologicky vyspělejšího vybavení (umožní zkvalitnit poskytované služby, ale také je vzájemně provázat)
c) zakoupení automobilu pro přepravu imobilních osob (zajištění dopravy těchto osob do poskytovaných služeb a zvýšení dostupnosti služeb pro osoby se vzdálenějších míst regionu) 
Tento projekt je spolufinancován Evropskou Unií - Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu Střední Morava.
Logo ROP

Termín realizace projektu: 1.3.2013 - 30.12.2013
 
Celkové výdaje projektu: 6 802 758,00 Kč
Způsobilé výdaje projektu: 6 802 758,00 Kč
Max. dotace z rozpočtu RR: 5 102 068,50 Kč

Regionální operační program - www.rr-strednimorava.cz
Partner projektu: PONTIS Šumperk o.p.s. - www.pontis.cz
Vytvořeno 15.1.2013 15:28:24 - aktualizováno 2.9.2013 9:06:02 | přečteno 2274x | hrachovina
load