Úvodní strana > Podnikání a spolky > Dotace města > Ukončené projekty
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Revitalizace zeleně v Jiráskových sadech

Projekt obnovuje historickou kompozici zeleně, která vychází ze zpracované historicko -kompoziční analýzy. Předkládaný projekt bude navazovat na obnovu cestní sítě, drobné architektury a mobiliáře, která proběhne v r. 2014.

V rámci projektu bude provedeno:

  1. Pěstební opatření u vybraných stávajících dřevin k zajištění jejich další existence a zajištění provozní bezpečnosti v parku – zdravotní, obvodový, lokálně stabilizační řez, bezpečnostní vazby korun.
  2. Výsadby alejových balových stromů o obvodu 16 - 18 cm a balových jehličnanů o velikosti 200 - 250cm, výsadba kontejnerových keřů.
  3. Založení smíšených záhonů s trvalkami a nízkými keři.
  4. Terénní úpravy a založení nového trávníku, lokálně regenerace stávajícího trávníku.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou Unií - Fondem soudržnosti a Státním fondem životního prostředí ČR v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Logo Operační program živ.prostředí

Termín realizace projektu:  30. 9. 2014 - 15. 11. 2015

Celkové výdaje projektu: 2 362 534 Kč
Způsobilé výdaje projektu: 2 317 784 Kč
Max. dotace: 1 738 337 Kč

Řídící orgán: Ministerstvo životního prostředí ČR, www.mzp.cz
Zprostředkující subjekt: Státní fond životního prostředí ČR, 
www.sfzp.cz
Operační program Životní prostředí - 
www.opzp.cz.

Vytvořeno 1.10.2014 10:54:30 | přečteno 1156x | hrachovina
load