Úvodní strana > Podnikání a spolky > Dotace města > Ukončené projekty
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Přístavba a stavební úpravy MŠ Nerudova Šumperk

Projekt řeší rozšíření kapacity Mateřské školy Pohádka na ul. Nerudova v Šumperku. V souvislosti s populačním vývojem posledních let je ve městě pociťován nedostatek kapacit pro umístění dítěte do MŠ, přitom pracoviště  MŠ Pohádka na Nerudově ulici dlouhodobě vykazuje nejvyšší podíl dětí odmítnutých k předškolnímu vzdělávání.  Cílem projektu je navýšení kapacity MŠ ve městě Šumperku prostřednictvím vybudování nové přístavby objektu MŠ na ul. Nerudova. V rámci projektu bude na místě stávajícího staticky narušeného objektu tělocvičny vybudován nový pavilon, v němž bude zřízeno 1 oddělení MŠ o kapacitě 20 dětí. Součástí projektu jsou rovněž úpravy stávajícího objektu MŠ související s nezbytným spojením obou budov a vybudování bezbariérového přístupu do objektu. V důsledku realizace projektu dojde k vytvoření 2,5 pracovních míst.
Tento projekt je spolufinancován Evropskou Unií - Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu Střední Morava.
Logo ROP

Termín realizace projektu: 1.5.2013 - 31.12.2013
 
Celkové výdaje projektu: 5 821 535,00 Kč
Způsobilé výdaje projektu: 5 421 967,00 Kč
Max. dotace z rozpočtu RR: 3 570 000,00 Kč

Regionální operační program - www.rr-strednimorava.cz
Vytvořeno 15.1.2013 15:26:56 | přečteno 1966x | hrachovina
load