Úvodní strana > Podnikání a spolky > Dotace města > Ukončené projekty
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pořízení pozaďové monitorovací stanice pro město Šumperk

Předkládaný projekt řeší doplnění infrastruktury pro sledování kvality ovzduší mimo základní síť ve městě Šumperku - pořízení monitorovací stanice pro monitoring kvality ovzduší v Šumperku.

Umístění této stanici bylo zkonzultováno se zástupci ČHMÚ - bude umístěna do městské rezidenční lokality (parc. č. 1893/9 v k. ú. Šumperk), čímž bude vhodně doplněna celostátní imisní monitorovací síť a bude zdrojem cenných informací online přenášených do ISKO. Pořízené zařízení umožní lépe hodnotit zdravotní rizika vyplývající ze znečišťování ovzduší v zájmovém území, umožní přesnější odhadů původců znečištění a cílené působení  na provozovatele zdrojů znečišťování ovzduší.

Logo Evropská unie - Operační program životního prostředí

Termín realizace projektu:  11/2016 – 06/2017

Celkové výdaje: 3 090 416,00 Kč
Způsobilé výdaje:
3 090 416,00 Kč
Max. výše dotace:
2 626 853,60 Kč

Řídící orgán: Ministerstvo životního prostředí, www.mzp.cz
Zprostředkující orgán: Státní fond životního prostředí,
www.sfzp.cz 
Operační program životní prostředí:
www.opzp.cz

Vytvořeno 2.3.2017 11:46:00 | přečteno 504x | hrachovina
load