Úvodní strana > Podnikání a spolky > Dotace města > Ukončené projekty
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Energetické úspory budovy MŠ Evaldova v Šumperku

Projekt řeší stavební úpravy budovy jeslí a mateřské školy na ul. Evaldova vedoucí ke snížení energetické náročnosti této budovy. Na základě doporučení energetického auditu bude provedeno zateplení obvodového pláště kontaktním zateplovacím systémem, dále bude provedeno přiteplení střechy volně vloženou izolací a zateplení podlah nad technickým suterénem stříkanou tepelnou izolací.

Po realizaci těchto opatření dosáhne hodnota průměrného součinitele prostupu tepla hodnoty 0,46 W/m2K, dojde ke snížení spotřeby energie na vytápění MŠ a dále ke snížení emisí CO2 a dalších látek do ovzduší.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou Unií - Fondem soudržnosti a Státním fondem životního prostředí ČR v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Logo Operační program živ.prostředí

Termín realizace projektu:  15. 6. 2015 – 31. 8. 2015

Celkové výdaje projektu: 3 601 819 Kč
Způsobilé výdaje projektu: 2 429 469 Kč
Max. dotace: 2 186 521 Kč

Řídící orgán: Ministerstvo životního prostředí ČR, www.mzp.cz
Zprostředkující subjekt: Státní fond životního prostředí ČR, 
www.sfzp.cz
Operační program Životní prostředí - 
www.opzp.cz.

Vytvořeno 1.10.2014 10:58:54 | přečteno 1043x | hrachovina
load