Úvodní strana > Podnikání a spolky > Dotace města > Ukončené projekty
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Domov se zvláštním režimem pro osoby bez přístřeší Šumperk

V souvislosti s průběžným stárnutím osob nacházejících se v nepříznivé sociální situaci docházím k tomu, že tyto osoby jsou v důsledku svého špatného zdravotního stavu z poskytování zmíněných sociálních služeb vyloučeny. Na výše uvedenou potřebu zajištění sociálních služeb pro nesoběstačné osoby bez přístřeší reaguje projekt, jehož cílem je vybudování domova se zvláštním režimem pro osoby bez přístřeší.

Zařízení bude vybudováno v nevyužívaném objektu bývalé školy, který se nachází v areálu, kde realizuje svou činnost pobočka Armády spásy ČR v Šumperku. 

Logo - ministerstvo práce a sociálních věcí

Termín realizace projektu:  03 – 11/2017

Celkové výdaje: 23 183 500,- Kč
Max. výše dotace: 17 344 308,- Kč

Poskytovatel dotace: Ministerstvo práce a sociálních věcí

Vytvořeno 2.3.2017 11:52:05 | přečteno 921x | hrachovina
load