Úvodní strana > Podnikání a spolky > Dotace města > Ukončené projekty
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nemocnice Šumperk - pavilon "B" - snižování energetické náročnosti

Projekt řeší snížení energetické náročnosti budovy nemocnice pavilonu "B" na ul. Nerudova 640/41, 787 52 Šumperk.

Budova je konstrukčně řešena jako ŽB panelová stavba se šesti užitnými nadzemními podlažími, sedmým nadzemním technickým podlažím a jedním podzemním podlažím..

Budova je klasifikována jako velmi nehospodárná. Na základě doporučení energetického auditu je v rámci projektu navrženo kompletní zateplení obálky budovy včetně výměny výplní otvorů. Jako zateplovací systém jsou navrženy desky z minerální vlny s podélným vláknem a to z důvodu PBŘ. Pouze v soklové části bude použito desek XPS a to jen ve velmi omezené míře z hlediska nasákavosti. Zateplení střešních konstrukcí je navrženo v certifikovaném systému z desek PIR v tl. 120 nebo 150 mm. Na střeše je navržena krytina povlaková z mPVC v tl. 1.5 mmTermín realizace projektu: 05/2017 – 12/2017

Celkové výdaje: 21 503 728,00 Kč
Způsobilé výdaje:
11 840 360,00 Kč
Max. výše dotace:
6 512 198,00 Kč

Řídící orgán: Ministerstvo pro místní rozvoj, www.mmr.cz
Zprostředkující orgán: Státní fond životního prostředí, www.sfzp.cz 
Operační program životní prostředí: www.opzp.cz

Vytvořeno 2.3.2017 11:40:13 - aktualizováno 20.6.2018 13:59:26 | přečteno 682x | hrachovina
load