Úvodní strana > Podnikání a spolky > Dotace města > Aktuální projekty
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nucené větrání tříd ZŠ Vrchlického Šumperk

Projekt řeší instalaci lokálních větracích jednotek s rekuperací tepla v budově Základní školy Šumperk, ul. Vrchlického 22. Systém nuceného větrání umožní splnit požadavky stanovené vyhláškou č.410/2005 Sb., o hygienických požadavcích na prostory a provoz zařízení a provozoven pro výchovu a vzdělávání dětí a mladistvých.

Budova základní školy ul. Vrchlického v Šumperku je tvořena čtyřpodlažním učebnovým pavilonem, který byl zateplen s využitím dotace OPŽP v r.2013.. V rámci tohoto projektu bylo provedeno pouze zateplení, bez řešení nuceného větrání. Tento projekt řeší doplňkovou instalaci nuceného větrání s rekuperací odpadního tepla v učebnovém pavilonu školy.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií – Fondem soudržnosti/Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Logo Evropské unie

Termín realizace projektu:  07/2018 – 08/2019

Celkové výdaje: 7 194 297,00 Kč
Způsobilé výdaje: 7 194 297,00 Kč
Max. výše dotace: 5 036 007,90 Kč

Řídící orgán: Ministerstvo životního prostředí, www.mzp.cz
Zprostředkující orgán: Státní fond životního prostředí,
www.sfzp.cz 
Operační program životní prostředí:
www.opzp.cz

Vytvořeno 20.6.2018 14:05:02 | přečteno 382x | hrachovina
load