Úvodní strana > Podnikání a spolky > Dotace města > Aktuální projekty
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Energetické úspory budovy jídelny ZŠ Vrchlického v Šumperku

Jedná se o komplexní projekt ke snížení energetické náročnosti budovy jídelny Základní školy Šumperk, ul. Vrchlického 22. 

Budova jídelny ZŠ je samostatně stojící budovu na pozemcích p.č.2247 a č.1904/1 k. ú. Šumperk, ul. Puškinova 1871/33, Šumperk. V rámci projektu je řešeno zateplení obálky budovy, výměna výplní otvorů, zateplení vodorovných konstrukcí, výměna zdroje vytápění a instalace rekuperační jednotky.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií – Fondem soudržnosti/Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Logo Evropské unie

Termín realizace projektu:  07/2018 – 08/2019

Celkové výdaje: 8 659 497,00 Kč
Způsobilé výdaje: 8 594 899,00 Kč
Max. výše dotace:
3 008 214,65

Řídící orgán: Ministerstvo životního prostředí, www.mzp.cz
Zprostředkující orgán: Státní fond životního prostředí,
www.sfzp.cz 
Operační program životní prostředí:
www.opzp.cz

Vytvořeno 20.6.2018 14:03:05 | přečteno 396x | hrachovina
load