Úvodní strana > Podnikání a spolky > Dotace města > Aktuální projekty
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Revitalizace parku Cihelna v Šumperku

Předmětem podpory je zakládání a regenerace zeleně v k. ú. Šumperk. Bude vytvořen přírodního lesopark, vysazeny stromy, obnoveny mokřady, zbudovány pěšiny a prvky enviromentální výchovy. Realizací projektu dojde ke zvýšení biodiverzity lokality, reintrodukci původních druhů rostlin a zlepšení podmínek pro život živočichů.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Celkové způsobilé výdaje: 6 882 483 Kč
Dotace EU: 5 850 111 Kč (85 %)
Příspěvek příjemce podpory: 1 032 372 (15 %)

Datum zahájení realizace projektu: 28. 7. 2022
Datum ukončení realizace projektu: 31. 10. 2022

Řídící orgán: Ministerstvo životního prostředí
Zprostředkující subjekt:

  • Státní fond životního prostředí ČR
  • Agentura ochrany přírody a krajiny ČR
Příjemce dotace: Město Šumperk
eu mzp
Vytvořeno 30.1.2023 7:57:22 | přečteno 495x | hrachovina
load