Úvodní strana > Podnikání a spolky > Dotace města > Aktuální projekty
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nástroje pro zlepšení efektivity komunikace s veřejností - Šumperk

Cílem projektu je zvýšení kvality veřejné správy města Šumperk prostřednictvím posílení aktivit přívětivého úřadu spočívající v jednodušší a účelné komunikaci města směrem k občanovi, včetně sběru zpětné vazby od občanů.


Nástrojem projektu k dosažení cíle je pořízení tří nástrojů komunikace včetně následné implementace, které přispějí k efektivnější správě města a efektivnímu využití lidského kapitálu města (snížení administrativní zátěže). Konkrétními nástroji pro naplnění cíle jsou Strategie komunikace s veřejností, Elektronická úřední deska a Portál občana.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií – Evropským sociálním fondem v rámci Operačního programu Zaměstnanost.


logo opz

Termín realizace projektu:06/2021 – 11/2022

Celkové způsobilé výdaje: 2 784 331,25 Kč
Max. výše dotace EU: 2 645 114,68 Kč

Řídící orgán: Ministerstvo práce a sociálních věcí www.mpsv.cz
Operačního programu Zaměstnanost: 
www.esfcr.cz


ikona souboruŠumperk V109 Evaluační zpráva v1.pdf (21.11.2022)
Vytvořeno 27.10.2021 16:44:23 | přečteno 478x | hrachovina
load