Úvodní strana > Podnikání a spolky
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dotace města

Po vstupu ČR do Evropské unie se Městu Šumperk otevřely nové možnosti získávat zdroje pro své investiční i neinvestiční aktivity ze strukturálních fondů EU. Město Šumperk se snaží tyto nové možnosti spolufinancování projektů co nejhojněji využívat a připravovat co nejkvalitnější projekty, aby měly co největší šanci být vybrány a získaly tak podporu z EU.

Město Šumperk získalo dotaci na realizaci následujících projektů:

load