Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zrušení veřejného telefonního automatu

Vážení,

dovolte mi, abych Vás touto cestou informoval o opatřeních, která bude naše společnost Telefónica O2 Czech Republic, a. s. realizovat ve Vašem městě.

Z důvodu výrazného poklesu zájmu obyvatel o využívání sítě Veřejných telefonních automatů (VTA) se naše společnost Telefónica O2 Czech Republic rozhodla stávající síť VTA přizpůsobit současným potřebám.

V průběhu měsíce srpna letošního roku plánujeme zrušení nevyužívaného VTA v lokalitě:

- Šumperk, ul. Nemocniční čp.1788

Dostupnost služby pro obyvatele, jak je definovaná Českým telekomunikačním úřadem, zůstane zachována.

Věřím, že tyto nezbytné kroky přijmete Vy i občané s pochopením.

S přátelským pozdravem

Martin Blažek, Telefónica O2 Czech Republic, a.s.
Vytvořeno 11.8.2010 8:52:09 | přečteno 1978x | jahnova
load