Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Změny v rozpočtu města Šumperka

Zastupitelstvo města Šumperka schválilo změny v rozpočtu města Šumperka.

Příjmová strana rozpočtu se navyšuje o 16.508 tis. Kč - příjmy snižuje zejména pokles daňových příjmů, posun termínů přijetí dotací, na straně druhé příjmy zvyšuje přijatý investiční úvěrový rámec ČSOB a.s. a rychlý postup prací akce Revitalizace komunikace J. z Poděbrad a s tím spojený příjem dotace. Výdajová strana rozpočtu je navýšena o 12.750 tis. Kč - výdaje na akci Revitalizace komunikace J. z Poděbrad ne navýšily, rozpočet města ale snižují úsporná opatření Podniků města Šumperka a.s.

Rozpočet města Šumperka reaguje na propad v příjmech úspornými opatřeními, v současné době má město rezervu ve výši 10 milionů Kč pro případ, že by trend ve vývoji daňových příjmů pokračoval,“ komentoval předložený materiál Ing. Suchomel, 2. místostarosta města Šumperka. „Přestože je současná situace asi nejsložitější od roku 1997, věřím, že s navrženými opatřeními ji zvládneme,“ doplnil komentář starosta Mgr. Brož.

Ing. Andrea Jahnová,
tisková mluvčí

Vytvořeno 26.10.2009 11:23:28 | přečteno 1536x | jahnova
load