Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zlatý erb 2008 - Šumperk je čtvrtý v republice

Zlatý erb - logo

Webové stránky města Šumperka se v celorepublikovém finále soutěže Zlatý erb 2008 umístily na čtvrtém místě.

Nové webové stránky města Šumperka, spuštěné 1. ledna 2008, zvítězily v krajském kole soutěže Zlatý erb 2008 a tím se nominovaly do celostátního finále - viz město Šumperk získalo 1. místo v krajském kole soutěže Zlatý erb 2008.

Celostátního kola se zúčastnilo 14 měst z celé České republiky - 11 měst jako vítězů krajských kol a tři města postoupila po hodnocení malé poroty (webové stránky měst z Jihočeského kraje, Moravskoslezského kraje a Karlovarského kraje hodnotila tzv. malá porota z důvodu nevyhlášení krajských kol). Po posouzení všech hodnotících kriterií odbornou porotou (Test reakce na žádost o informaci, Povinné informace - podrobný test, Úřední deska, Doporučené informace, Doplňkové informace, Ovládání webu, navigace a přehlednost stránky, Výtvarné zpracování s přihlédnutím k zobrazení v různých prohlížečích, Bezbariérová přístupnost - podrobný test, Inovativní přidaná hodnota, Pomocné služby) se Šumperk o umístil na čtvrtém místě za webovými stránkami měst Jihlava (http://www.jihlava.cz), Znojmo (http://znojmocity.cz) a Ostrava (http://www.ostrava.cz).

Více informací o soutěži najdete na webových stránkách http://zlatyerb.obce.cz/, seznam členů poroty a bodové ohodnocení měst zde.

Ing. Andrea Jahnová,
tisková mluvčí

Vytvořeno 14.4.2008 15:40:20 | přečteno 2231x | jahnova
load