Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zasílání aktuálních informací z města

Nové webové stránky města Šumperka, spuštěné 1. ledna 2008, umožňují zasílání informací (aktualit, tiskových zpráv, veřejných zakázek, usnesení Rady města Šumperka a Zastupitelstva města Šumperka, dokumentů z úřední desky a jiných) přímo na e-mail.

Na úvodní stránce je přímo pod aktualitami uveden odkaz „Chci zasílat aktuality na e-mail“, po zadání e-mailové adresy v nastavení zasílání si může uživatel vybrat, které informace požaduje zasílat.

2009_02_13 zasílání aktualit

Je možné si vybrat zasílání všech nově vložených informací („Šumperk - celý web“), případně si uživatelé mohou vybrat přímo sekce, které je zajímají. Taktéž je možné nechat si zasílat dokumenty uveřejňované na úřední desce - i zde mají občané možnost zadat zdroje oznámení (jednotlivé odbory Městského úřadu, Finanční úřad, Krajský úřad, …), případně typy oznámení (informace, nařízení, oznámení, rozhodnutí, …). V současné době službu zasílání aktuálních informací z webových stránek města Šumperka využívá 123 občanů.

Ing. Andrea Jahnová
Tisková mluvčí

Vytvořeno 13.2.2009 9:18:49 | přečteno 1705x | jahnova
load