Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zápisy do městské kroniky

Oznámení o možnosti veřejného nahlédnutí a věcného připomínkování zápisů městské kroniky.

Zápisy do městské kroniky za rok 2006 jsou dokončeny. Ve dnech 1., 3., 8. a 10. prosince 2008 je možné od 8:00 do 17:00 hodin do zápisů nahlédnout v budově Městského úřadu, nám. Míru 1, kancelář č. 610, v ostatních pracovních dnech v termínu 1. - 14. prosince 2008 pouze po dohodě s historikem.

Při věcných připomínkách k zápisům je nutno konkrétní návrhy na změny či doplnění předložit písemně do osmi kalendářních dnů po uplynutí lhůty, v níž budou zápisy veřejnosti přístupné. O věcných návrzích na změny, doplnění nebo opravy rozhodne Rada města Šumperka.

Kontaktní osoba:
Drahomír Polách, historik (kancelář č. 610)
Oddělení kultury a vnějších vztahů
Odbor školství kultury a vnějších vztahů
Městský úřad Šumperk
nám. Míru 1
tel.: 583 388 610, mobil: 721 670 287

Vytvořeno 27.11.2008 9:33:19 | přečteno 2000x | jahnova
load