Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zápisy do mateřských škol na školní rok 2011/2012

Ve středu 30. března a ve čtvrtek 31. března 2011 od 8 do 16 hodin proběhne zápis do šumperských mateřských škol. K předškolnímu vzdělávání budou přednostně přijímány děti zaměstnaných rodičů s trvalým bydlištěm ve městě Šumperku a děti v posledním roce před zahájením povinné školní docházky.

Zápisy se týkají i dětí, které dovrší věku tří let až následující kalendářní rok během ledna až června. V případě, že rodiče neabsolvují zápis dítě do mateřské školy ve vypsaném termínu, vystavují se možnosti, že pro jejich dítě nebude ve školce volné místo, protože školky již budou zcela zaplněny. Předškolní vzdělávání se organizuje pro děti ve věku zpravidla od tří do šesti let. Zákonný zástupce dítěte předloží k žádosti svůj občanský průkaz a rodný list dítěte.

ikona souboruPřijímání dětí k předškolnímu vzdělávání v mateřských školách pro školní rok 2010/2011

Vytvořeno 9.3.2011 10:20:35 | přečteno 5626x | navratil
load