Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zahájení zjišťovacího řízení ke koncepci „Regionální inovační strategie Olomouckého kraje“

(zákon č. 100/2001 Sb., ve znění pozdějších předpisů).

Ministerstvo životního prostředí, odbor posuzování vlivů na životní prostředí a integrované prevence  sděluje, že oznámení koncepce „Regionální inovační strategie Olomouckého kraje“, bylo dne 15. 8. 2011 zveřejněno v Informačním systému SEA na internetových stránkách eia.cenia.cz/sea/koncepce/prehled.php, kód koncepce je MZP119K. Tato koncepce bude podrobena zjišťovacímu řízení podle § 10d tohoto zákona.

Do oznámení koncepce je možné nahlížet také na odboru ŽP MěÚ Šumperk, Jesenická 31, 2. patro, kancelář č. 316 v úřední dny  pondělí a středa v 8.00 - 12.00 hod. a 12.30 -17.00 hod. a v ostatních dnech po předchozí telefonické domluvě na tel. čísle 583 388 316.

Každý může zaslat své písemné vyjádření k oznámení koncepce ve smyslu § 10c odst. 3 cit. zákona Ministerstvu životního prostředí, odboru posuzování vlivů na životní prostředí a integrované prevence, ve lhůtě do 20 dnů ode dne jeho zveřejnění v Informačním systému SEA, tj. do 5. 9. 2011. Vyjádření je možné zasílat rovněž elektronicky na e-mailovou adresu: petr.malotin@mzp.cz. K vyjádřením zaslaným po lhůtě příslušný úřad nepřihlíží.

Vytvořeno 17.8.2011 15:03:59 | přečteno 2142x | hrachovina
load