Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výzva MP Šumperk

V Šumperku se v poslední době množí krádeže poklopů a mříží kanálových vpustí. Obracíme se proto na všechny spoluobčany se žádostí o pomoc při dopadení pachatele tohoto protiprávního, ale především velmi nebezpečného jednání. Odkrytá kanálová vpusť může být hluboká několik metrů a při pádu do ní může dojít k velmi vážnému zranění osob, případně ke škodě na majetku, pokud do ní vjede motorové vozidlo, či cyklista.

Pokud budete svědky tohoto protiprávního jednání, zavolejte na bezplatnou tísňovou linku Městské policie Šumperk – 156 nebo na tísňovou linku Policie ČR – 158, abychom mohli operativně zasáhnout a pachatele zadržet.

Děkuji za spolupráci.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP Šumperk

P9260001

Vytvořeno 29.9.2011 13:11:57 | přečteno 2405x | hrachovina
load