Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Využijte nabízenou šanci!

Erb FEI VŠB TU Ostrava

Fakulta elektrotechniky a informatiky VŠB - ; TU Ostrava vyhlašuje 2. kolo přijímacího řízení na akademický rok 2008/2009 do bakalářského studijního programu Elektrotechnika.

Pro konzultační středisko Šumperk je možné se přihlásit do oborů: Aplikovaná a komerční elektrotechnika a Měřící a řídící technika, kombinovaná forma studia.

Uzávěrka přihlášek je 15.08.2008.

Adresa pro podání přihlášek:
Fakulta elektrotechniky a informatiky - studijní oddělení
VŠB - TU Ostrava, 17. listopadu 15
708 33 Ostrava - Poruba

Termín přijímací zkoušky pro bakalářské studium v akademickém roce 2008/2009 je stanoven na 28.08.2008 v 9:00 hod., v Ostravě.

Více informací k přijímací zkoušce případně jejímu prominutí a možnosti podat elektronickou přihlášku najdete na www.fei.vsb.cz.

PaedDr. Hana Kolaříková,
vedoucí odboru školství, kultury a vnějších vztahů

Vytvořeno 21.7.2008 14:56:21 | přečteno 2722x | jahnova
load