Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vysokoškolské studium v Šumperku se rozšiřuje

Zájemci o studium v Šumperku si od letošního roku (resp. akademického roku 2008/2009) mohou vybrat z pěti oborů na třech fakultách VŠB - ; TU Ostrava. V Šumperku bude prostřednictvím Centra bakalářských studií působit již třetí fakulta Vysoké školy báňské - ; Technické univerzity Ostrava - ; Fakulta elektrotechniky a informatiky.

Fakulta elektrotechniky a informatiky VŠB - TU Ostrava

Od akademického roku 2008/2009 se pro zájemce otevírají obory Aplikovaná a komerční elektrotechnika a Měřicí a řídící technika v rámci akreditovaného bakalářského studijního programu Elektrotechnika. Výuka bude probíhat kombinovanou formou studia.

Termín podání přihlášek ke studiu pro akademický rok 2008/2009 je 30. 04. 2008. Přihláška ke studiu se podává na adresu:

Fakulta elektrotechniky a informatiky - studijní oddělení

VŠB - TU Ostrava, 17. listopadu 15

708 33 Ostrava - Poruba

Další informace k přijímacímu řízení najdete na webových stránkách fakulty (http://www.fei.vsb.cz/).

Ekonomická fakulta VŠB - TU Ostrava

Studovat lze v kombinované formě studia oboru Veřejná ekonomika a správa studijního programu Hospodářská politika a správa již od akademického roku 2006/2007. V současné době studuje výše uvedený obor 130 studentů v 1. a 2. ročníku.

Termín podání přihlášek ke studiu pro akademický rok 2008/2009 je 28. 02. 2008. Zájemci o studium v Šumperku zasílají přihlášku ke studiu na adresu:

Ekonomická fakulta VŠB-TU Ostrava

Studijní oddělení - přihláška KS

Sokolská tř. 33

701 21 Ostrava 1

Na první straně přihlášky se do pravého horního rohu uvede místo studia: Šumperk

Další informace k přijímacímu řízení najdete na webových stránkách fakulty (http://www.ekf.vsb.cz/).

Fakulta strojní VŠB - TU Ostrava

Dva obory nabízené Fakultou strojní - obor Strojírenská technologie a obor Dopravní technika v rámci studijního programu Strojírenství - navštěvuje v současné době 214 studentů (112 v prezenční formě studia a 102 studentů v kombinované formě studia). Fakulta působí v Šumperku od akademického roku 2002/2003, od této doby 89 studentů úspěšně absolvovalo bakalářské studium a získalo akademický titul bakalář (Bc.).

Termín podání přihlášek ke studiu pro akademický rok 2008/2009 je 30. 04. 2008. Přihláška ke studiu se podává na adresu:

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

Studijní oddělení FS

17. listopadu 15

708 33 Ostrava - Poruba

Na první straně přihlášky se výrazně označí Šumperk.

Další informace k přijímacímu řízení najdete na webových stránkách fakulty (http://www.fs.vsb.cz/).

Ing. Andrea Jahnová, tisková mluvčí
PaedDr. Hana Kolaříková, vedoucí Odboru ŠKV

Vytvořeno 25.1.2008 10:26:05 | přečteno 7837x | jahnova
load