Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výpis z registru řidičů

Výpis z registru řidičů lze v Šumperku získat i na odboru dopravy.

Řidiči mohou zjistit stav svého bodového konta z registru řidičů nejen na pracovištích Czech POINT (od 1. ledna 2009), ale také na Městském úřadě v Šumperku, odboru dopravy, registru řidičů. „Dle zákona 634/2004 Sb., o správních poplatcích, tento výpis stojí 15,- Kč“, sděluje tajemník Městského úřadu PaedDr. Petr Holub. „Podmínkou vydání tohoto výpisu na odboru dopravy je trvalé bydliště žadatele ve správním území Šumperka, předložení dokladu totožnosti a řidičského oprávnění“, dodává tajemník. Cena výpisu na pracovištích Czech POINT v přízemí budovy radnice a v přzemí budovy na ul. Jesenická 31 je (Zákon 634/2004 Sb., o správních poplatcích, Položka 3) dle sazebníku 100 Kč (resp. 100 Kč za první stránku, 50 Kč za každou další i započatou stránku). Na poštách je cena výpisu 69 Kč (resp. 69 Kč za první stránku, 40 Kč za každou další i započatou stránku).

Městský úřad v Šumperku je zapojen do projektu Czech POINT

Ing. Andrea Jahnová, tisková mluvčí

Vytvořeno 8.1.2009 9:49:14 | přečteno 3541x | jahnova
load