Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vypalování trávy a klestu

Začátek jara a jaro samotné již několik let po sobě přináší teplé a slunečné počasí, které vybízí mimo jiné k úklidu na pozemcích kolem domů a na zahrádkách. Součástí jarních úklidových prací je i čištění travních ploch a následná likvidace odpadu z této činnosti. Považujeme proto za nutné připomenout některé zásady požární bezpečnosti, které se k tomuto období vztahují.

Pavel Koutný,
Jednotka sboru dobrovolných hasičů města

ikona souboruVypalování trávy a klestu
ikona souboruVarování hasičského záchranného sboru

Vytvořeno 13.3.2008 13:20:31 | přečteno 2075x | jahnova
load