Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výluky železniční dopravy

Dne 29.09.2009 ukončí Správa železniční dopravní cesty, s.o. dlouhodobou nepřetržitou výluku železniční dopravy mezi Bludovem a Zábřehem, při této výluce probíhala druhá etapa rekonstrukce a elektrifikace tratě ze Šumperka do Zábřeha.

Již však 1. října budou zahájeny krátkodobé denní výluky mezi Šumperkem a Bludovem. Výluky železniční dopravy budou vždy probíhat od 8 do 16 hodin a předpokládané ukončení těchto výluk bude 16. října. O den později jsou plánovány denní výluky mezi Šumperkem a Zábřehem, ty by měly být ukončeny v pondělí 19. října. Dne 27. října od 8.45 -15 hodin naplánovala Správa železniční dopravní cesty poslední letošní výluku na této trati.

Informace o výlukách na síti Českých drah, a. s. (vč. informací o organizaci dopravy po dobu výluk) naleznete na www.cd.cz ve složce „CESTOVÁNÍ VLAKEM - výluky tratí“. Veškeré informace o osobní dopravě obdržíte na Kontaktním centru Českých drah, a. s. - tel.: 840 112 113, e-mail: info@cd.cz.

Omlouváme se cestujícím za případné problémy, které mohou při výlukových činnostech vzniknout.

ikona souboruVýluka Šumperk - Bludov, 01.-16.10.2009

Petr Viktorin
České dráhy a.s.Vytvořeno 29.9.2009 11:20:36 | přečteno 2469x | jahnova
load