Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výluka železniční dopravy

Ve dnech 27. až 31. března 2010 se bude mezi stanicemi Zábřeh na Moravě a Šumperk konat výluka železniční dopravy.

Na základě požadavku Správy železniční dopravní cesty, s.o.(SŽDC)se bude na trati č. 291 ve dnech 27. až 31. března, vždy v době od 7.10 do 18.05 konat výluka železniční dopravy a to mezi stanicemi Zábřeh na Moravě a Šumperk . České dráhy ve vyloučeném úseku nasadí náhradní autobusovou dopravu, také vlaky směřující na Hanušovice budou do stanice Ruda nad Moravou nahrazeny autobusy. Protože se současně s výlukou na železniční trati bude uzavírat i silnice, může docházet ke zpoždění výlukových autobusů. Žádáme proto cestující, aby v případě přestupu v Zábřehu na Moravě či Šumperku zvolili dřívější vlakový spoj.
Cestujícím se za případné problémy spojené s výlukami omlouváme.
Informace o výlukách (vč. informací o organizaci dopravy po dobu výluk) naleznete na www.cd.cz ve složce „ČD on-line - omezení provozu“.
Veškeré informace o osobní dopravě obdržíte na Kontaktním centru Českých drah, a. s. - tel.: 840 112 113, e-mail: info@cd.cz.

Petr Viktorin
České dráhy, a.s., KCOD Olomouc

ikona souboruVývěska

Vytvořeno 22.3.2010 10:13:42 | přečteno 2365x | jahnova
load