Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výcvik dobrovolných hasičů

2008 05 15 hasiči IMG 5763

Jednotka sboru dobrovolných hasičů města Šumperka pod vedením Vodní záchranářské služby Krnov absolvovala ve dnech 7. až 11. 05. 2008 náročný výcvik ve Vysokých Tatrách, zaměřený na obsluhu raftu na divoké vodě.

Po tři dny naši hasiči splavovali 30 km úsek po řece Belá z Podbanského (1000 m.n.m.) až do kempu Borová Sihoť (640 m.n.m.), který se nachází na okraji Liptovského Hrádku. Řeka Belá je velice divoká voda, nachází v malebné krajině Západních Tater pod horou Kriváň (2.495 m) a vlévá se do Černého Váhu. Více na www.hasicisumperk.cz.

Pavel Koutný
Jednotka sboru dobrovolných hasičů města

Hasiči rafty, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 14.5.2008 13:54:29 | přečteno 2108x | jahnova
load