Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Věžní hodiny evangelického kostela projdou generální opravou

Evangelický kostel 5stojí

Rada města Šumperka schválila poskytnout veřejnou finanční podporu Farnímu sboru Českobratrské církve evangelické v Šumperku na opravu věžních hodin na evangelickém kostele.

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Šumperku požádal o finanční příspěvek na opravu věžních hodin. Veřejná finanční podpora ve výši 20.000,- Kč bude poskytnuta z rozpočtu města z rezervy u odboru ŠKV z položky granty a dotace.

Ing. Andrea Dostálová, MgA. Kamil Navrátil,
oddělení vnějších vztahů odboru ŠKV

Vytvořeno 6.12.2010 16:12:23 | přečteno 2415x | jahnova
load