Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Veřejné projednání

Ve středu 9. září 2009 se od 17:00 hodin bude v zasedací místnosti Městského úřadu Šumperk, Jesenická 31, Šumperk konat veřejné projednání záměru "Přeložka silnice I/11 a I/44 v úseku Postřelmov - Rapotín".

Posuzování vlivů na životní prostředí podle zákona č. 100/2001 Sb. ve znění pozdějších předpisů - oznámení veřejného projednání posudku a současně dokumentace.

Veřejné projednání ve smyslu § 17 zákona č. 100/2001 Sb., o posuzování vlivů na životní prostředí a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o posuzování vlivů na životní prostředí), ve znění pozdějších předpisů, záměru

„Přeložka silnice I/11 a I/44 v úseku Postřelmov - Rapotín

se bude konat

Místo: Zasedací místnost Městského úřadu Šumperk, Jesenická 31, Šumperk
Datum: 9. září 2009 (středa)
Č
as: 17:00 hod

Bc. Ing. František Ondráš
ředitel odboru výkonu státní správy VIII
MINISTERSTVO ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ
odbor výkonu státní správy VIII
Krapkova 3, 779 00 Olomouc

Vytvořeno 2.9.2009 11:45:28 | přečteno 1999x | jahnova
load