Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Večerní rozhledy z radniční věže

plakát v3

V rámci oslav 100. výročí postavení šumperské radnice bude v sobotu 22. října od 17 do 22 hodin zpřístupněna věž šumperské radnice. Pro všechny, kteří chtějí vidět Šumperk při západu slunce nebo zahalený tmou, se tak nabízí mimořádná příležitost na neopakovatelný zážitek.

„Nápad na noční vyhlídku z radniční věže se zrodil při vymýšlení podpůrných akcí u příležitosti 100. výročí postavení radnice. Po povedené výstavě o historii a současnosti nové radnice je to další počin, který upozorňuje na významné jubileum. Pokud bude o noční vyhlídku zájem, bude zařazena do kalendáře turistické sezóny pro příští rok. Novinku by mohli ocenit zejména šumperští fotografové, protože jim nabídne neopakovatelný pohled na noční Šumperk,“ říká k nočním vyhlídkám referent oddělení kultury a vnějších vztahů šumperské radnice Bohuslav Vondruška.

Výstupy na radniční věž začínají na stanovišti průvodců v suterénu radnice (vchod je ze strany budovy od morového sloupu). Poslední výstup bude zahájen ve 21.45 hodin. Vstupné pro dospělé je 20 Kč, pro děti 10 Kč. Pro děti do šesti let je potom vstup zdarma.

MgA. Kamil Navrátil, tiskový mluvčí

Vytvořeno 14.10.2011 15:10:40 | přečteno 2469x | navratil
load