Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Úklid sněhu a ledu

je téma diskuse při speciální části relace civilní ochrany na občanských rádiích CB a PMR. Relace se odehraje v první prosincovou středu, tzn. 2. prosince, v době 08.30 - 09.00 (10.00) hod na kanále č.3, jako se tak děje vždy každou první středu v měsíci.

Názory a dotazy lze sdělovat starostovi města, který se relace zúčastní.
Kdo si ještě na webu nezjistil co to je občanské rádio CB nebo občanské rádio PMR, a kdo ještě CB nebo PMR nemá, může se do relace zapojit ve vozidle civilní ochrany, které bude tradičně umístěno v Šumperku, na Hlavní třídě, před spořitelnou.

Téma relace je důležité. Je možné, že řada občanů by se ráda zapojila do diskuse, ale vzhledem k pracovním povinnostem pro ně není vhodný dopolední čas. Proto pokud organizátor zjistí na základě informací od občanů zájem (např. jiri.skrbek@musumperk.cz, nebo www.sumperk.cz , nebo SMS na 606 702 272, nebo písemný vzkaz na radnici), bude mít dopolední diskuse na dané téma pokračování i večer, a to opět tradičně v době 20.30 - 21.30 hod a na kanálu č.3.Pokračování večer pochopitelně za účasti pana starosty města.

Vytvořeno 23.11.2009 9:23:57 | přečteno 2195x | hrachovina
load