Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turisty město Šumperk zajímá

2005 0902 064545 CZ radnice v Sumperku

Město Šumperk nabízí turistům a návštěvníkům města různé zážitky. Letos se k průvodcovaným procházkovým okruhům a rozhledu z radniční věže přidala nově otevřená expozice Čarodějnické procesy.

Od začátku roku do 20. června navštívilo tyto tři sledované turistické cíle celkem 1994 návštěvníků, z toho 764 se zúčastnilo rozhledu z radniční věže, 310 procházkových okruhů a 920 návštěvníků zhlédlo expozici Čarodějnické procesy. Z průvodcem provázených procházkových okruhů se největší oblibě těší okruh "Procházka ze 13. do 21. století".

S blížícím se koncem roku připravila šumperská radnice na středu 30. června 2010 mimořádnou akci "Přivítejte prázdniny z radniční věže".

Školáci a studenti včetně doprovodu, kteří ukážou vysvědčení, budou mít vstup na radniční věž zdarma. Pro ty z nich, kteří budou mít vysvědčení s vyznamenáním, je připraveno sladké překvapení.

Ing. Andrea Dostálová
tisková mluvčí

Vytvořeno 23.6.2010 10:10:02 | přečteno 2098x | jahnova
load