Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Toulavá kamera zavítala do Šumperka

2009 10 20 toulava kamera logo

Pořad České televize Toulavá kamera přiblížil divákům historii města Šumperka, střípky z čarodějnických procesů i ukázky architektury, díky níž byl Šumperk nazýván Malou Vídní.

Toulavou kameru o Šumperku vysílala Česká televize v neděli 19. října 2009 ve dopoledních hodinách. Pořad je možné shlédnout na webových stránkách www.toulavakamera.cz, přímý odkaz zde.

Vytvořeno 20.10.2009 10:50:47 | přečteno 4408x | jahnova
load