Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 9.-15.8. 2010

Dne 9.8.2010 ve 14.55 hod. telefonicky oznámil na MP muž, že byl na ul.Uničovská fyzicky napaden neznámým mladíkem, který po něm požadoval peněženku s finanční hotovostí. Když mu jí odmítl vydat, tak ho mladík udeřil pěstí do temene hlavy a poté z místa utekl. V 15.12 hod. byl tento

mladík zadržen hlídkou MP na ul.Dolnostudenská, kde byl později předán hlídce PČR , která si ho i celou věc převzala k dalšímu šetření.

Dne 10.8.2010 v 11.45 hod. a poté také ve 14.10 hod. řešila hlídka MP v Sadech 1.máje celkem 4 muže za porušení vyhlášky města č.2/2009 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Všem čtyřem mužům byla udělena bloková pokuta.

Dne 13.8.2010 ve 23.15 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul.Hl.třída ve dvoře Slovanského domu stížnost týkající se rušení nočního klidu ze strany restaurace Slovan ( na předzahrádce hrála hlasitě reprodukovaná hudba ). Věc byla projednána na místě s odpovědnou osobou v blokovém řízení.

Dne 14.8.2010 v 01.20 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. J. z Poděbrad stížnost týkající se rušení nočního klidu ze strany mladíka, který hlasitě křičel z balkonu svého bytu. Celá záležitost s ním byla projednána v blokovém řízení.

Dne 14.8.2010 ve 22.17 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul.Okružní stížnost týkající se rušení nočního klidu ze strany restaurace Hansa ( na předzahrádce hrála hlasitě reprodukovaná hudba ). Věc byla postoupena k projednání příslušnému správnímu orgánu.

Dne 15.8.2010 v 00.30 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul.Reissova mladíka, který rušil noční klid ( v garáži měl puštěnou hlasitě reprodukovanou hudbu ). Za jeho jednání mu byla udělena bloková pokuta.

Dne 15.8.2010 ve 22.37 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. J. z Poděbrad v jednom z panelových

domů stížnost týkající se rušení nočního klidu ze strany jednoho z vlastníků bytu ( v bytě mu hrála hlasitě reprodukovaná hudba ). Věc s ním byla projednána na místě v blokovém řízení.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Martin Urbánek
zástupce ředitele MP

Vytvořeno 17.8.2010 14:51:03 | přečteno 1748x | hrachovina
load