Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 9. – 15.7.2012

Dne 9.7.2012 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje muže, který nerespektoval obecně závaznou vyhlášku č.2/2009 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Byla mu udělena bloková pokuta.

Dne 9.7.2012 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje muže, který znečistil veřejné prostranství (močil). Byla mu udělena bloková pokuta.

Dne 9.7.2012 oznámil na MP Šumperk muž, že na ul. Rooseveltova  sedí na zemi nějaká žena a naříká. Hlídka MP Šumperk na zjistila, že jde o ženu, která je ve značně podnapilém stavu a má pohmožděnou nohu. Na místo byla přivolána ZZS, která ji převezla do nemocnice na ošetření.

Dne 11.7.2012 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Kaufland, kde zadrželi pachatele krádeže. Součinností bylo zjištěno, že tento muž byl za podobný skutek v posledních třech letech potrestán. Byl proto omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Dne 12.7.2012 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje muže, který znečistil veřejné prostranství – odhodil na zem sklenici. Byla mu udělena bloková pokuta.

Dne 14.7.2012 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje muže, který nerespektoval obecně závaznou vyhlášku č.2/2009 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Věc s ním byla projednána, vzhledem k jeho dosavadní bezúhonnosti, domluvou.

Dne 15.7.2012 v 06,56 hod. oznámil na MP Šumperk muž, že zadržel se svými kamarády  muže, který rozbil skleněnou výplň vchodových dveří herny Praha na ul. gen. Svobody. Hlídka MP Šumperk po příjezdu na místo tohoto muže omezila na osobní svobodě a předala přivolané hlídce Policie ČR k dalšímu opatření.

Dne 15.7.2012 řešila hlídka MP Šumperk v Sadech 1.máje muže, který znečistil veřejné prostranství – odhazoval na zem nedopalky cigaret. Byla mu udělena bloková pokuta.

Byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Bylo odchyceno 5 psů; 4 byli předáni majitelům a 1 byl převezen do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 18.7.2012 8:12:08 | přečteno 973x | hrachovina
load