Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 9.-15.2.2009

Dne 9.2.2009 bylo telefonicky oznámeno výpravčím ČD, že pod schody bývalého skladu ČD leží nehybně muž. Na místo byla vyslána hlídka Městské policie Šumperk, která zjistila, že se jedná o bezdomovce, který nejevil známky života. Na místo byla přivolána ZZS, jejíž lékař konstatoval smrt. Věc byla předána PČR k dalšímu šetření.

Dne 11.2.2009 prováděla hlídka Městské policie Šumperk kontrolu vestibulu nádraží ČD, při které nalezla muže, který měl zřejmě epileptický záchvat. Na místo byla přivolána ZZS, která tohoto muže převezla do nemocnice.

Dne 12.2.2009 byla přivolána hlídka MP Šumperk k opuštěnému domu na ul. Gen. Svobody, kde prováděla asistenci HZS při požáru, který byl zřejmě založen dvěma muži, kteří se nacházeli na místě. HZS požár lokalizoval a věc byla předána PČR k dalšímu šetření.

Dne 14.2.2009 zadržele hlídka MP Šumperk na ul. Revoluční muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Při dechové zkoušce byla zjištěna hodnota 0,81 promile alkoholu. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu k dořešení.

Krádež v obchodě byla řešena v 6 případech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 17.2.2009 9:04:51 | přečteno 1576x | hrachovina
load