Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 9.-15.1.2012

Dne 9.1.2012 zadržela hlídka MP Šumperk  na ul. Langrově muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl předveden na Obvodní oddělení PČR v Šumperku.

Dne 9.1.2012 v 17,00 hod. oznámila žena, že je obtěžována nadměrným hlukem z herny na ul. Langrově. Po příjezdu na místo projednala hlídka MP Šumperk tuto událost s obsluhou. Vzhledem k tomu, že věc nebylo možno vyřešit na místě, byla událost postoupena k projednání správnímu orgánu.

Dne 10.1.2012 v 00,30 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 2,77 promile alkoholu v dechu. Věc byla na místě předána Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 11.1.2012 zajišťovala Městská policie Šumperk veřejný pořádek na  zimním stadionu při hokejovém utkání.

Dne 12.1.2012 zadržela hlídka MP Šumperk  na ul. Tolstého muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl předveden na Obvodní oddělení PČR v Šumperku.

Dne 12.1.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Fialově dva mladíky, kteří vylepovali plakáty mimo výlepové plochy. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 12.1.2012 došlo ke krádeži zboží v prodejně Rossman na Hlavní třídě. Pachatel z místa uprchl. Hlídce MP Šumperk se jej podařilo za krátkou dobu zadržet na ul. Tolstého i s odcizeným zbožím. Vzhledem k tomu, že tento muž byl již za podobný čin v posledních třech letech potrestán, byl omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR pro podezření z trestného činu krádeže.

Dne 13.1.2012 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Jesenické dva mladíky, kteří odcizili kovový překlad a měli v úmyslu odevzdat jej do sběrných surovin. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 14.1.2012 bylo oznámeno opakované rušení nočního klidu hlasitou hudbou z kavárny Svět na ul. Slovanské. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 15.1.2012 v 06,00 hod. zjistila hlídka MP Šumperk na ul. M.R.Štefánika poškozenou lampu veřejného osvětlení, zřejmě po dopravní nehodě. Na místě byly současně nalezeny úlomky z vozidla. Vzápětí bylo na ul. Jeremenkově nalezeno havarované vozidlo. Vozidlo bylo zajištěno a na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, neboť části z karosérie, zajištěné na místě dopravní nehody, odpovídaly tomuto poškozenému vozidlu. Řidič se na místě nenacházel.

Dne 15.1.2012 řešila hlídka MP Šumperk na Dvořákově náměstí ženu za znečištění veřejného prostranství (neuklidila exkrementy po svém psu). Byla jí uložena bloková pokuta.

Dne 15.1.2012 ve 20,20 hod. řešila hlídka MP Šumperk ve Smetanových sadech muže, který rozdělal oheň v odpadkovém koši. Byla mu uložena bloková pokuta.

Bylo řešeno 5 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 3 psi, 2 byli předáni majitelům a 1 byl umístěn do odchytové kotce MP Šumperk.

V Šumperku dne 16.1.2012 Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel MP

Vytvořeno 16.1.2012 11:39:02 | přečteno 1506x | hrachovina
load