Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 9.11.-15.11.2009

Dne 9.11.2009 zadržela hlídka MP Šumperk v ranních hodinách na ul. Vikýřovická muže,

který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl omezen na osobní svobodě a předán Policii ČR.

Dne 11.11.2009 ve večerních hodinách obdržela hlídka MP informaci od jednoho občana, že u Bratrušovského koupaliště hoří strom. Po prověření tohoto oznámení byli na místo přivoláni hasiči Šumperk, kteří požár stromu uhasili a poté ho rozřezali k likvidaci (jednalo se o starou hrušeň).

Dne 12.11.2009 řešila hlídka Městské policie Šumperk na autobusovém nádraží dva muže za porušení OZV č. 2/2009 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Věc byla vyřešena na místě domluvou a oba muži byli z autobusového nádraží vykázáni.

Dne 14.11.2009 zabezpečovala hlídka MP Šumperk veřejný pořádek v okolí zimního stadionu při hokejových zápasech.

Bylo řešeno 7 krádeží v obchodech.

Martin Urbánek
zástupce ředitel MP

Vytvořeno 16.11.2009 14:40:08 | přečteno 1597x | hrachovina
load