Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 8.-14.3.2010

Dne 10.3.2010 v 01,30 hod. byl při kontrole ul. Husitské zjištěn muž ve spodním prádle, který byl dezorientovaný. Nebyl zraněn. Na místo byla přivolána ZZS, která jej vyšetřila a poté byl převezen do místa bydliště.

Dne 14.3.2010 krátce po půlnoci řešila hlídka MP Šumperk na ul. E. Beneše mladíka za rušení nočního klidu. Za jeho hlasité projevy mu byla uložena bloková pokuta.

Dne 14.3.2010 v 02,30 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na Hlavní třídě mladíka, který rozkopával odpadkové koše. Za jeho jednání mu byla uložena bloková pokuta.

Dne 14.3.2010 bylo telefonicky oznámeno, že dva mladíci znečistili okna na 6. základní škole. Na místo byla neprodleně vyslána hlídka MP Šumperk, která oba mladíky později zadržela. Bylo zjištěno, že okna školy byla znečištěna prošlými jogurty. Oba pachatelé se k činu doznali a uvedli, že to již provedli ve více případech. Dále se strážníkům podařilo zjistit, že tito mladíci opakovaně znečistili na ul. Erbenově veřejný telefonní automat. Na základě těchto skutečností byla věc zadokumentována a předána příslušnému správnímu orgánu.

Dne 14.3.2010 ve 22,30 hod. zadržele hlídka MP Šumperk na ul. Dolnostudénské podnapilého cyklistu, který svou nejistou jízdou ohrožoval sebe i ostatní účastníky silničního provozu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 1,98 promile alkoholu v dechu. Případ byl postoupen správnímu orgánu.

Bylo řešeno 7 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl předán majiteli.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 15.3.2010 16:19:10 | přečteno 1549x | hrachovina
load