Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 8.-14.2.2010

Dne 8.2.2010 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. K.H.Máchy muže, který byl osobou hledanou Policií ČR ( nástup do výkonu trestu ). Muž byl omezen na osobní svobodě a předveden na Policii ČR.

Dne 9.2.2010 zadržela hlídka MP Šumperk na ul.Jesenická ve vestibulu vlakového nádraží chovance výchovného ústavu na Vyhlídce v Šumperku. Mladík byl převezen na Policii ČR, odkud byl převezen zpět do výchovného ústavu.

Dne 10.2.2010 v době od 18.00 -19.30 hod. zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v okolí divadla na ul.Komenského z důvodu konání sportovní akce ,,Sportovec Olomouckého kraje“.

Dne 11.2.2010 telefonicky oznámila na MP pracovnice prodejny Kaufland ul.Vítězná, že se v prodejně nachází žena, která odmítá zaplatit nákup. Po příjezdu na místo zjistila hlídka MP, že tato žena jeví známky duševní poruchy a proto byla na místo přivolána RZS, která ženu později převezla k hospitalizaci do psychiatrické léčebny ve Šternberku. Jelikož tato žena měla u sebe také svoji nezletilou dceru, byla telefonicky vyrozuměna pracovnice odboru sociálních věcí MěÚ Šumperk, která dítě po dobu hospitalizace matky umístila k babičce.

Dne 13.2.2010 telefonicky oznámil na MP muž, že u altánku v Jiráskových sadech leží na zemi nějaký muž. Po příjezdu na místo zjistila hlídka MP, že je mladík značně podnapilý a silně podchlazený. Na místo byla proto přivolána RZS Šumperk, která ho převezla do nemocnice na ošetření.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Byl odchycen 1 pes, který byl převezen do útulku

Martin URBÁNEK
zástupce ředitel MP

Vytvořeno 15.2.2010 15:44:20 | přečteno 1863x | hrachovina
load