Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 8.-14.11. 2010

Dne 8.11.2010 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Rooseveltově muže, který byl osobou hledanou Policií ČR. Muž byl po svém zadržení převezen na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 8.11.2010 zajišťovala MP Šumperk veřejný pořádek v okolí zimního stadionu, kde probíhalo hokejové utkání.

Dne 11.11.2010 byla přivolána hlídka MP Šumperk do prodejny Albert k muži, který zde odcizil zboží. Součinností bylo zjištěno, že tento pachatel byl v posledních třech letech za obdobný čin potrestán, byl proto omezen na osobní svobodě a předveden na Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Dne 11.11.2010 došlo k verbálnímu útoku na hlídku MP Šumperk ve Smetanových sadech. Událost byla zadokumentována a předána příslušnému správnímu orgánu.

Dne 14.11.2010 řešila hlídka MP Šumperk na ul. Jeremenkově muže, který neuklidil po svém psu exkrementy. Věc byla projednána v blokovém řízení.

Dále bylo řešeno 16 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 4 psi, z nichž 1 byl předán majiteli a 3 byli převezeni do útulku.

V Šumperku dne 15.11.2010

Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel MP

Vytvořeno 15.11.2010 15:09:16 | přečteno 1571x | matusu
load