Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 7. - ;13.1.2008

Dne 10.1.2008 v 15,20 hod. zadržela hlídka městské policie na ul. Reissově v Šumperku muže, hledaného Policií ČR. Tento muž byl převezen na Obvodní oddělení PČR v Šumperku k provedení dalších úkonů.

Dne 11.1.2008 ve 20,10 hod. byla přivolána hlídka městské policie na ul. Bratrušovskou v Šumperku, kde docházelo k narušování občanského soužití. Bylo oznámeno, že muž kopal do dveří od bytu své bývalé přítelkyně a dožadoval se vstupu do bytu. Vzhledem k tomu, že se jedná o dlouhodobý spor, byla věc zadokumentována a postoupena správnímu orgánu k dořešení.

V uplynulém týdnu bylo řešeno celkem 8 krádeží v obchodě a byli odchyceni 2 psi, kteří budou převezeni do útulku.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP Šumperk

Vytvořeno 15.1.2008 14:18:09 | přečteno 1713x | hrachovina
load