Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 7.-20.3.2011

Dne 11.3.2011 ve večerních hodinách bylo telefonicky oznámeno ženou, že Jiráskových sadech byl před malou chvílí surově zbit její syn. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zadržela podezřelého z tohoto napadení a provedla u něj dechovou zkoušku s výsledkem 1,39 promile alkoholu. Následně byla provedena dechová zkouška u poškozeného s výsledkem 2,46 promile alkoholu v dechu. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření a ZZS, která ošetřila napadeného muže, který utrpěl tržné zranění v obličeji.

Dne 14.3.2011 v ranních hodinách oznámila telefonicky na MP Šumperk žena, že byla fyzicky napadena svým manželem. Žádné viditelné zranění neutrpěla, lékařské ošetření nepožadovala. Celá věc byla postoupena příslušnému správnímu orgánu, o věci byla též informována Policie ČR.

Dne 15.3.2011 ve 22,07 hod. asistovali strážníci MP Šumperk při požáru zahradní chatky na ul. Žerotínově. Při požáru nebyl nikdo zraněn.

Dále bylo řešeno celkem 5 případů volného pobíhání psů na veřejném prostranství.

Krádeží v obchodech bylo řešeno celkem 35.

Byli odchyceni 3 psi a posléze předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 22.3.2011 8:34:40 | přečteno 2157x | hrachovina
load