Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 7.-13.9.2009

Dne 13.9.2009 zadržela hlídka MP Šumperk na ul. Starobranské muže, hledaného Policií ČR. Tento muž byl omezen na osobní svobodě a předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Šumperku.

Dne 9.9.2009 oznámila ve večerních hodinách telefonicky žena, že došlo na ul. Fibichova mezi prodejnou Albert a panelovým domem ke znásilnění její dcery. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka Městské policie Šumperk a informace o podezření ze spáchání trestného činu byla předána Policii ČR, jejíž hlídka si věc převzala k dalšímu šetření.

Dne 9.9.2009 byl telefonicky oznámen požár osobního motorového vozidla na ul. Šmeralově. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zajišťovala místo při následné likvidaci požáru, kterou prováděl HZS. Pravděpodobnou příčinou vzniku požáru byla technická závada na vozidle. Nikdo nebyl zraněn, osádka stačila hořící vozidlo včas opustit.

Dále bylo řešeno 6 případů jízdy na jízdním kole v pěší zóně a 3 případy volného pobíhání psů.

Byli odchyceni 4 psi, z nichž 3 byli následně předán majitelům a 1 byl převezen do útulku.

Bylo řešeno 6 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 15.9.2009 13:53:38 | přečteno 1618x | hrachovina
load