Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 7.-13.5.2012

Dne 7.5.2012 byla vyslána hlídka MP Šumperk na ul. Kosmonautů, kde má dle oznámení docházet k obtěžování obyvatel domu hlukem ze strany jedné ženy, která tluče do nábytku, vydává různé zvuky apod.  Věc s ní byla projednána a  byla upozorněna, že, vzhledem k tomu, že se nejedná o první případ, bude věc postoupena správnímu orgánu.

Dne 11. a 12.5.2012 se zúčastnili strážníci Městské policie Šumperk akce CO pro studenty středních  a žáky základních škol na základně Luže.

Dne 12.5.2012 se zúčastnili strážníci Městské policie Šumperk akce „Na kole do školy bezpečně 2012“, určené pro žáky základních škol.

Dne 12.5.2012 v 02,38 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul. K.H.Máchy muže, který řídil malý motocykl pod vlivem alkoholu. Provedenou cechovou zkouškou byla naměřena hodnota 0,84 promile alkoholu v dechu. Věc byla postoupena správnímu orgánu.

Dne 12.5.2012 v 02,45 hod. řešila hlídka MP Šumperk na ul. Husitské 16-tiletého mladíka, který jel na kole bez osvětlení, bez cyklistické přilby a pod vlivem alkoholu. Provedenou cechovou zkouškou byla naměřena hodnota 0,31 promile alkoholu v dechu. Věc byla postoupena správnímu orgánu, mladík byl předán matce.

Dne 12.5.2012 v 04,39 hod. zadržela hlídka MP Šumperk na ul.Uničovské muže, který řídil motorové vozidlo pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou byla naměřena hodnota 1,73 promile alkoholu v dechu. Věc byla předána na místě přivolané hlídce Policie ČR.

Byly řešeny 2 krádeže v obchodech

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 15.5.2012 12:50:26 | přečteno 1285x | hrachovina
load