Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 7. - 13.4.2008

Dne 9.4.2008 v dopoledních hodinách oznámil telefonicky na Městskou policii v Šumperku muž, že na ul. Krameriově u kontejneru na velkoobjemový odpad jsou děti školou povinné. Po příjezdu hlídky Městské policie Šumperk bylo zjištěno, že u kontejneru je dítě ve věku 9 let. Na dotaz, proč není ve škole nedokázalo odpovědět. Zavedlo je však k matce, která byla u jiného kontejneru, ale ani ona nezdůvodnila zanedbání školní docházky. Věc byla proto zadokumentována a předána správnímu orgánu k dořešení.

V uplynulém týdnu se zaměřili strážníci Městské policie Šumperk na kontrolu dodržování obecně závazné vyhlášky města Šumperka č. 2/2005, kterou se upravují pravidla pro pohyb psů na veřejném prostranství. Bylo řešeno několik majitelů psů jednak za to, že neměli svého psa na vodítku, jednak za to, že „zapomněli“ po svém psu uklidit.

V dalších dnech budeme v těchto kontrolách pokračovat.

Byl odchycen 1 pes, který byl vzápětí předán majiteli.

Bylo řešeno 8 krádeží v obchodech.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP Šumperk

Vytvořeno 15.4.2008 12:51:18 | přečteno 1658x | hrachovina
load