Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 7.-13.2.2011

Dne 7.2.2011 řešila hlídka MP Šumperk na nádraží ČD muže a ženu za porušení obecně závazné vyhlášky č. 2/2009 o zákazu konzumace alkoholických nápojů na veřejném prostranství. Oběma byla uložena bloková pokuta.

Dne 8.2.2011 řešila hlídka MP Šumperk na autobusové zastávce na ul. M.R. Štefánka muže, který zde kouřil, ačkoliv je to v těchto místech zakázáno. Byla mu uložena bloková pokuta.

Dne 10.2.2011 ve 20,56 hod. bylo zjištěno na kameře kamerového monitorovacího systému MP Šumperk vzájemné fyzické napadání dvou osob. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, Jeden z mužů byl zraněn, byla proto přivolána ZZS, která jej převezla do nemocnice a dále byla přivolána hlídka Policie ČR, pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dne 12.2.2011 zabezpečovali strážníci MP Šumperk v součinnosti s Policií ČR veřejný pořádek v průběhu hokejového utkání.

Ve dnech 12.a 13.2.2011 zajišťovali strážníci MP Šumperk bezpečnost a veřejný pořádek na ul. 17.listopadu při kácení lipové aleje. Při této akci nedošlo k narušení veřejného pořádku.

Dne 13.2.2011 v 18,22 hod. oznámil na MP Šumperk muž, že došlo k poškození jeho motorového vozidla, které bylo zaparkováno u prodejny K+B Elektro na ul. Vítězné a to dvěma mladíky, kteří kopali do kamenů na ul. Reissově směrem k zaparkovanému vozidlu. Na místo byla vyslána hlídka MP Šumperk, která zjistila totožnost těchto chlapců. Vzhledem k tomu, že škoda na vozidle zřejmě přesáhne částku 5 000,-Kč, byla věc předána Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

Dále byly řešeny 4 krádeže v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi, kteří byli předáni majitelům.

Ing. Zdeněk Dočekal
ředitel MP

Vytvořeno 15.2.2011 10:13:37 | přečteno 1841x | hrachovina
load