Úvodní strana > Život ve městě > Tiskové zprávy
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Tisková zpráva MP Šumperk za období od 7-13.12.2009

Dne 10.12.2009 zadržela hlídka Městské policie Šumperk na ul. M.R.Štefánika muže, který vylepoval plakáty mimo výlepové plochy. Věc byla zadokumentována a předána správnímu orgánu.

Dne 12.12.2009 bylo telefonicky oznámeno, že v restauraci Zelený strom došlo k poškození skleněné výplně dveří. Věc byla projednána na místě s pachatelem a ten se dohodl s provozovatelem na náhradě škody.

Dne 12.12.2009 při kontrole autobusového nádraží byl zjištěn muž se zraněním na hlavě. Byla proto přivolána ZZS, která jej převezla na ošetření do nemocnice.

Dne 12.12.2009 zabezpečovala hlídka MP Šumperk veřejný pořádek v okolí zimního stadionu při hokejovém zápase.

Dne 12.12.2009 řešila hlídka Městské policie Šumperk na ul. Dolnostudénské dva mladíky, kteří házeli pyrotechnické výrobky pod projíždějící vozidla. Věc byla zadokumentována a postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

Dne 13.12.2009 bylo oznámeno, že v areálu uhelných skladů na ul. Žerotínově leží na zemi muž. Na místo byla vyslána hlídka MP, která zjistila, že tento muž je podchlazený a přivolala proto ZZS, která jej převezla do nemocnice.

Bylo řešeno 7 krádeží v obchodech.

Byli odchyceni 2 psi, z nichž jeden byl předán majiteli a druhý byl převezen do útulku.

V Šumperku dne 15.12.2009

Ing. Zdeněk Dočekal, ředitel MP

Vytvořeno 16.12.2009 14:50:17 | přečteno 1521x | matusu
load